NK sprint junioren te Assen

 

6 januari 2001

aanleg tijdwaarneming

inrijden

inrijden Helga Luning

inrijden Rhian Ket 

Suzanna de Jong uit Woldendorp start op de 500 m (44.29)

coach Groningen / Drenthe Jan van Veen

coach Groningen / Drenthe Jan van Veen

winnaars 500 m dames C/B - Willeke van Benthem (43.25), Margot Boer (43.19) en Helga Luning (43.61)

winnaars 500 m heren C/B - Frian Lit (38.93) PR, Anton Ketellapper (38.82) PR  en Theo Bos (39.22) PR

De tijd van Anton Ketellapper is een baanrecord jun B

winnaars 500 m dames A - Elma de Vries (41.95), Frederique Ankone (41.51) en Anja Borst (42.19)

De tijd van Frederique is een persoonlijk- en een baanrecord jun A

winnaars 500 m heren A  - Stefan Groothuis (38.45) - Arne de Groote (38.29) en Jacques de Koning (38.49)

De tijd van Arne is een baanrecord jun A

winnaars 1000 m dames C/B -  Margot Boer (1.26.30) Mariska Huisman (1.25.15) en Helga Luning (1.27.12)

De tijd van Mariska is een baanrecord jun B en van Margot een baanrecord jun C

winnaars 1000 m heren C/B - Anton Ketellapper (1.18.30), Remco olde Heuvel (1.18.30) met een

gedeelde eerste plaats en Roelof ten Veen (1.18.37)

winnaars 1000 m dames A - Anja Borst (1.25.04), Elma de Vries (1.23.52) en Els Murris (1.25.26)

De tijd van Elma is een baanrecord jun A

winnaars 1000 m heren A - Jacques de Koning (1.16.02) PR, Stefan Groothuis (1.15.73) baanrecord jun A

en Dennie van Leeuwen (1.16.63) PR

 

7 januari 2001

*

geen foto beschikbaar

winnaars 500 m dames C/B - Willeke van Benthem (42.89), Margot Boer (42.92) en Sanne van der Star (43.22)

De tijd van Willeke is een baanrecord jun B en van Margot een baanrecord jun C

winnaars 500 m heren C/B - Frian Lit (39.15), Theo Bos (38.99) PR en Remco olde Heuvel (39.19)

*

geen foto beschikbaar

winnaars 500 m dames A - Anja Borst (41.89), Elma de Vries (42.09) en Frederique Ankone (42.40)

winnaars 500 m heren A - Stefan Groothuis (38.52), Jacques de Koning (38.44) en Simon Kuipers (38.66)

winnaars 1000 m dames C/B -  Helga Luning (1.26.43) PR , Mariska Huisman (1.26.24)  en 

Lisette v/d Geest (1.27.02)

winnaars 1000 m heren C/B -  Anton Ketellapper (1.18.78), Remco olde Heuvel (1.17.41) en Rhian Ket (1.18.78)

De tijd van Remco is een baanrecord jun B

winnaars 1000 m dames A - Anja Borst (1.24.86), Elma de Vries (1.24.07) en Els Murris (1.25.25)

winnaars 1000 m heren A - Jacques de Koning (1.16.76), Stefan Groothuis (1.15.92) en 

Dennie van Leeuwen (1.16.82)

 

eindklassement

De Nederlandse Kampioenen - Stefan Groothuis, Elma de Vries, Margot Boer en Anton Ketellapper

eindklassement dames C/B - Mariska Huisman, Margot Boer en Helga Luning

kampioen dames C/B - Margot Boer 43.19 - 1.26.30 - 42.92 - 1.27.29

Het zilver bij de dames C/B was voor Mariska Huisman 43.62 - 1.25.15 - 44.03 - 1.26.24

Het brons bij de dames C/B was voor Helga Luning 43.61 - 1.27.12 - 43.45 - 1.26.43

eindklassement heren C/B - Remco olde Heuvel, Anton Ketellapper en Theo Bos

kampioen heren C/B - Anton Ketellapper 38.82 - 1.18.30 - 39.22 - 1.18.78

Het zilver bij de heren C/B was voor Remco olde Heuvel 39.60 - 1.18.30 - 39.19 - 1.17.41

Het brons bij de heren C/B was voor Theo Bos 39.22 - 1.19.62 - 38.99 - 1.19.65

eindklassement dames A - Anja Borst, Elma de Vries en Rixt Meijer

kampioen dames A - Elma de Vries 41.95 - 1.23.52 - 42.09 - 1.24.07

Het zilver bij de dames A was voor Anja Borst 42.19 - 1.25.04 - 41.89 - 1.24.86

Het brons bij de dames A was voor Rixt Meijer 42.93 - 1.26.34 - 42.86 - 1.25.67

eindklassement heren A - Jacques de Koning, Stefan groothuis en Arne de Groote

kampioen heren A - Stefan Groothuis 38.45 - 1.15.73 - 38.52 - 1.15.92

Het zilver bij de heren A was voor Jacques de Koning 38.49 - 1.16.02 - 38.44 - 1.16.76

Het brons bij de heren A was voor Arne de Groote 38.29 - 1.17.00 - 38.73 - 1.17.05

 

pechvogel 

Frederique Ankone kwam drie ten val (2 x op de 1000m en 1 x tijdens de training)

 

Copyright Meijco van Velzen